Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Merloni"
- Віктор Б.
Доброго дня. Вже не перший раз замовляю у вас товар, все супер, все влаштовує. Сьогодні отримав 2 компресора на НП, все як завжди. Все добре. У мене з*явилась така проблема - один із компресорів , тобто Secop HMK12AA , 600 фреон, ... після установки на холодильник і при заправці фреоном почав вибивати, тобто перестав нормально працювати. Підкажіть будь ласка, як вийти з ситуації?
- Ірина В.
- Кирил М.
- Ірина Л.
Все супер
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлексій М.
- Роман Н.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВиктория Я.
- Дмитро Ю.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександер Г.
- Татьяна Б.
