Кошик
412 відгуків
+380676304679
+380994993568
УкраїнаДніпропетровська областьКривий Ріг
Интернет магазин "Merloni"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Магнетрони і слюда

Функціональність всіх мікрохвильових печей забезпечується за рахунок електромагнітних хвиль, які в свою чергу виробляє магнетрон СВЧ. Цілком очевидно, що якщо дана деталь виходить з ладу, значить мікрохвильовка втрачає всі свої властивості. 

Необхідність магнетрон СВЧ купити може виникнути в тому випадку, якщо користувач запускав роботи печі без продуктів всередині. У такому разі електромагнітні хвилі не можуть відбиватися від посудини і взаимопоглащаются, внаслідок чого виникає іскріння і магнетрон СВЧ печі руйнується. 

Також небажано в пристрої розігрівати продукти, вага яких нижче 200 грам. Якщо все ж у вас є така необхідність, поставте в піч склянку з водою, таким чином зайві хвилі, що генеруються магнетроном мікрохвильовки, будуть спрямовані на розігрів рідини. 

Ще однією причиною, по якій може знадобиться купити магнетрон для мікрохвильовки, є недостатня герметичність, саме з-за цього необхідно постійно перевіряти стан гумової прокладки, яка встановлена на дверцятах. Якщо вона ушкоджена або зносилася, необхідно поміняти її якомога швидше. 

Ремонт мікрохвильовки - це дуже складний процес, так як вона влаштована досить непросто. Тому, якщо ви не маєте досвіду лагодження такого роду техніки, зверніться до майстра, щоб не нашкодити своєму пристрою остаточно. Тільки кваліфікований фахівець зможе правильно визначити причину виходу з ладу вашої печі і зробить заміну необхідної деталі швидко і якісно. Запам'ятайте: користування несправною мікрохвильовою піччю може призвести до проблем не лише з нею, але і з вашим здоров'ям, тому не залишайте ремонт.