Кошик
1849 відгуків
+380 (67) 630-46-79
+380 (99) 499-35-68
Кривий Ріг, Україна
Інтернет-магазин "Merloni"
Залишити відгук

Ремені для пральних машин

Найбільш часті причини виходу з ладу:

  1.  Кількість білизни вище допустимого. Найбільш уразливий процес – віджимання. Масивні порції білизни, набралися, крім своєї ваги, ще й води, досить важко балансується всередині барабана і це вкрай негативно позначається на функціонуванні ременя. І якщо одну-дві прання ремінь переживе, можливо, навіть без мікротріщин, то часте нехтування цим важливим правилом цілком призведе до негативних наслідків і незабаром доведеться думати, де можна купити ремінь для пральної машини.
  2.  Нерівномірне обертання мотора. Це відбувається в результаті того, що з ладу виходить управління оборотами двигуна, або сам двигун агрегату. Власник техніки помітить цю поломку, зосередившись на роботі пристрою: як швидко набирають обертів і наскільки вони різко змінюються. Якщо шків двигуна буде постійно буксирувати на одному місці, ремінь можна перепалити.
  3.  Ще одна проблема – пошкодження привідного ременя. Цей елемент дуже схильний самому простому природному зносу. З плином часу вилазить так званий нитяною корд з поперечних тріщин, що утворюються в багаторазових процесах прання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner