Кошик
1849 відгуків
+380 (67) 630-46-79
+380 (99) 499-35-68
Кривий Ріг, Україна
Інтернет-магазин "Merloni"
Залишити відгук
Терморегулятор для холодильника K59-P1686 Італія, фото 2

Терморегулятор для холодильника K59-P1686 Італія

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Довжина трубки — 120 см. Підходить для двокамерних холодильників закордонного виробництва.

Терморегулятори Ranco К59 призначені для використання в холодильниках, обладнаних випаровувачем, що плаче. Термочутливий елемент цих приладів (відрізок капілярної трубки) має бути в надійному контакті з поверхнею випарника, інакше можлива нестабільна робота терморегулятора.

Залежно від температури поверхні випарника, що плаче, терморегулятор вмикає або вимикає компресора холодильного агрегату.
Для під'єднання до електропроводки холодильника на корпусі терморегулятора передбачені три виведення (не рахуючи виведення заземлення), промарковані цифрами "3", "6" і "4".
Для керування компресором використовуються контакти "3" і "4" терморегулятора. Стан цих контактів приладу (замкнуто/розомкнуто) залежить від температури поверхні випарника, що плаче, та логіки роботи терморегулятора.
Під час повороту ручки регулятора проти годинникової стрілки до клацання (режим "вимкнено") прилад розмикає контакти "3" і "6", повністю вимикаючи живлення холодильника. За будь-якого іншого положення ручки регулятора (режим "ввімкнено") дані контакти завжди замкнені.
Контакти "3" і "4" розмикаються у разі зниження температури поверхні, що плаче, випарника нижче за поріг спрацьовування (вимкнення) терморегулятора. Обертаючи ручку регулювання приладу, користувач може змінювати (в заздалегідь заданих виробником межах) поріг спрацьовування (вимкнення) терморегулятора.
Контакти "3" і "4" замикаються у разі підвищення температури поверхні випарника, що плаче вище порога спрацьовування (вмикання) терморегулятора. Поріг спрацьовування (вмикання) приладів сімейства Ranco K59 не залежить від положення ручки регулятора, він налаштовується на певну величину (залежить від модифікації приладу) на заводі під час виготовлення терморегулятора.

Основні атрибути
ВиробникRANCO
Країна виробникІталія
Вид запчастиниТерморегулятор, термостат
СтанНовий
  • Ціна: 250 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner